Cześć, nazywam się Katarzyna Trawa-Gałecka i bardzo się cieszę, że tu jesteś!

W 2005 roku ukończyłam Politechnikę Poznańską,  pracowałam w różnych firmach – od wielkich, zagranicznych korporacji po mniejsze, rodzinne. Jestem fanką i miłośniczką turkusowej mentalności i turkusowego stylu zarządzania.

Od zawsze fascynowały mnie różne kultury, podróże, poznawanie nowych smaków i stylów. Kocham zatracać się w nastrojowej muzyce, przy której mogę tworzyć  różnorodne, przepiękne wnętrza. Jestem osobą bardzo konkretną i wrażliwą na estetykę przestrzeni, inspiracje czerpię z otaczającego nas świata.

Zdarza się, że życiem kieruje przypadek i zmienia się ono dzięki niemu już na zawsze.

Tak też było, gdy odnalazłam swoją pasję i postanowiłam otworzyć własne biuro projektowe!  W zawodzie pracuję już od roku, ale czuję jak gdyby projektowanie wnętrz było ze mną przez całe życie. Myślę, że najlepsze projekty powstają jeśli człowiek kocha to co robi. Każdy projekt jest dla mnie najważniejszy, jest małym wyzwaniem i dążeniem do spełnienia czyjegoś marzenia o własnym miejscu na ziemi. Staram się, żeby projekt nie był tylko ładną wizytówką, lecz by jego funkcjonalność była na jak najwyższym poziomie, choć czasem przydaje się taki projektowy kompromis. Każdy projekt powstaje zawsze przy współpracy z Klientem, razem tworzymy konspekt, przepracowujemy kilka możliwych wariantów tak, żeby efekt końcowy był optymalny, najlepszy z możliwych.

Moim celem jest zaprojektować pomieszczenie w którym będziesz czuł się szczęśliwy.

Zapraszam serdecznie do kontaktu.

Close Menu