Jeżeli chciałbyś mieć wnętrze, które będzie nie tylko poprawne estetycznie oraz w miarę funkcjonalne, lecz takie, które budzi emocje,  a jego funkcjonalność jest na najwyższym poziomie, to jesteś w idealnym miejscu!

Chętnie Ci w tym pomogę!

Nazywam się Katarzyna Trawa-Gałecka i bardzo się cieszę, że tu jesteś. Wnętrza projektuje od 2018 roku. Inspiracje czerpię z piękna otaczającego świata, prostych form oraz estetyki minimalizmu. Bardzo cenię oryginalne połączenia, naturalne materiały oraz wyważone proporcje. 

Każdy projekt jest dla mnie najważniejszy, jest małym wyzwaniem i dążeniem do spełnienia czyjegoś marzenia o własnym miejscu na ziemi. Bez znaczenia, czy pracuje nad projektem nowego apartamentu oddanego przez dewelopera, czy niewielkiego mieszkania w stuletniej kamienicy- Moim celem jest zaprojektować wnętrze w którym będziesz czuł się szczęśliwy. Określ swoje potrzeby, oczekiwania i pozwól mi działać!

Najwięcej satysfakcji daje mi zaufanie Klienta i jego konsekwencja w realizowaniu projektu. Tylko wtedy powstają wnętrza, które cieszą nie tylko Klienta, ale i mnie samą. Staram się, żeby projekt nie był tylko ładną wizytówką, lecz by jego funkcjonalność była na jak najwyższym poziomie, choć czasem przydaje się taki projektowy kompromis. Każdy projekt powstaje zawsze przy współpracy z Klientem, razem tworzymy konspekt, przepracowujemy kilka możliwych wariantów tak, żeby efekt końcowy był optymalny, najlepszy z możliwych.

Zapraszam serdecznie do kontaktu!

Close Menu